ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOROVSKÉHO, KARVINÁ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Ve Svahu 775/1a

734 01 Karviná-Ráj

+420 596 312 054

zs@borovskeho.cz

pondělí až pátek

07:00 - 15:30

Malá školní půjčovna knih

Od ledna 2016 začala fungovat školní půjčovna knih. V současnosti je k dispozici okolo 200 titulů (viz seznam knih k vypůjčení). Je k dispozici pouze žákům ZŠ Borovského.  

Pravidla výpůjček

  • Výpůjčky jsou zdarma.
  • Vždy je možné půjčit si jednu knihu.
  • Žák, který si knihu půjčí, je zodpovědný za to, že knihu vrátí zcela v pořádku. Pokud by ji vrátil poškozenou, musí uhradit částku odpovídající jejímu poškození.
  • Knihy zapůjčují jen o velké přestávce paní učitelky Jedličková Bičejová a Káňová a pan učitel Krejčí (kabinet českého jazyka).

Máte-li zájem, neváhejte, jistě si z nabídky knih vybere každý.

Čtenářský klub

Zdravíme všechny knihomoly, knihomolky a knihomolčata! Jak již jistě víte, škola nakoupila spoustu skvělých knih, což pro nás byla úžasná zpráva (jsme prostě nadšenci a milovníci knih), a proto nás napadlo, že založíme Čtenářský klub… Zatím sice máme jen několik členů, ale věříme, že jakmile se tato informace rozšíří, bude nás hromada! Naším hlavní cílem je psát recenze námi přečtených knížek a tím vás navnadit k jejich vypůjčení (a samozřejmě jejich přečtení). Doufáme, že se vám naše práce bude líbit, děláme ji s nadšením a láskou. Vaši knihomilové