ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOROVSKÉHO, KARVINÁ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Ve Svahu 775/1a

734 01 Karviná-Ráj

+420 596 312 054

zs@borovskeho.cz

pondělí až pátek

07:00 - 15:30

Srdíčkový den

14. únor je znám jako svátek zamilovaných, tedy den svatého Valentýna. Žákovská rada se tedy rozhodla vyhlásit tento den jako „Srdíčkový den“. Úkolem žáků bylo obléknout si červené svršky, aby získali body pro svou třídu do celoškolní soutěže tříd. A některé třídy byly natolik kreativní, že dokonce získaly body za originalitu. Žáci si pořídili stylové doplňky, nalakovali nehty, pomalovali obličeje, nasadili pokrývky hlavy. Našli se dokonce třídy, jejichž žáci vyrobili srdíčkovou výzdobu třídy, převlékli své plyšové maskoty do červených trikotů, či si dokonce nabarvili vlasy na červeno. Nesmíme zapomenout na třídní učitelky a učitele, kteří své svěřence podpořili a také se oblékli do předepsaného červeného dress codu. A zapojili se nejen učitelé, přidalo se i samotné vedení školy.

Součástí dne byla i srdíčková pošta! Na hlavní chodbě byla umístěna schránka, do níž naši žáci vhazovali dopisy a přáníčka pro všechny, které mají rádi. Ty potom roznášela 9. B.

Děkujeme všem zúčastněným žákům, učitelům, vedení školy a v neposlední řadě celému kolektivu 9. B za pomoc s dnešním dnem.

A jak celý dnešní den ovlivnil pořadí v soutěži tříd? Podívejte se sami.

 

1. stupeň

 

2. stupeň

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *